Spoštovani učenci in starši!

Učenci pridejo, v ponedeljek 2. septembra v šolo po spodaj navedenem razporedu:

• 2. in 3. razred ob 8.10
  • 4. in 5. razred ob 8.30
  • 6. razred ob 8.45
  • 7., 8. in 9. razred ob 8.50

Učence bodo na šolskem dvorišču pričakal/-i razredniki/-čarke, ki jih bodo pospremili v matične učilnice (učenci ne vstopajo v šolo sami). V primeru slabega vremena bo sprejem potekal v jedilnici.

Učenci podružnične enote Strunjan pridejo v šolo ob 8.20.

Sprejem za prvošolčke bo ob 10.30 v športni dvorani (vhod zgoraj pri piceriji).

Prvi šolski dan bo potekal nekoliko drugače in sicer:

1. učenci od 2. do 6. razreda bodo imeli kulturni dan. Učenci s seboj prinesejo:

• od 2. do 5. razreda – vse učne in likovne pripomočke ter šolske copate,
  • 6. razred – peresnico, beležko, mapo, šolske copate, ključek omarice ter gumbek za kosilo (kdor je naročen na kosilo).

2. učenci od 7. do 9. razreda bodo imeli prvi dve šolski uri razredno uro nato bo sledil pouk po urniku 3., 4. in 5. šolsko uro. Učenci s seboj prinesejo:

• pripomočke za predmete, ki so navedeni v urniku, šolske copate, ključek omarice ter gumbek za kosilo (kdor je naročen).

Vsi učenci zaključijo s poukom ob 13.00. Od te ure dalje bo organizirano podaljšano bivanje do 16.30 za učence, ki so vanj vključeni. Učenci, ki bodo sami odšli domov morajo imeti to pisno opredeljeno s strani staršev.

Jutranje varstvo na prvi šolski dan ne bo organizirano.

Prvi šolski dan bodo organizirani vsi obroki (malica, kosilo in popoldanska malica) razen zajtrka (ob 7.00).

Želimo vam prijeten začetek šolskega leta,

Tanja Vincelj, ravnateljica