Spoštovani starši!

Od petka, 19. 2. 2021, do torka, 23. 2. 2021, imamo na šoli tri potrjene okužbe s SARS CoV-2 pri učencih na razredni stopnji. Učenci 1. b razreda, ki so bili v petek, 19. 2. 2021, poslani v 10-dnevno karanteno, se bodo lahko v ponedeljek, 1. 3. 2021, vrnili v šolo, ker se šteje zadnji stik z okuženo osebo, ki so ga imeli v torek, 16. 2. 2021.

Ker so se zimske počitnice prevesile v drugo polovico tedna in bomo v ponedeljek, 1. 3. 2021, nadaljevali s poukom v šoli za vse učence od 1. do 9. razreda (če se Vlada RS ne bo odločila drugače) vas lepo prosim, da ste pri otroku pozorni na pojav simptomov ali znakov bolezni covid-19 (slabo počutje, prehladni znaki, kašelj, vročina, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, izguba vonja ali okusa, bolečine
v žrelu …) in takoj ukrepate v skladu s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) ter da še naprej upoštevate priporočene ukrepe, saj se na ta način zajezi nadaljnje širjenje bolezni covid-19.

Prosim vas, da v ponedeljek, 1. 3. 2021, pridejo k pouku le zdravi otroci.

Lep preostanek počitniških dni vam želim,

Tanja Vincelj, ravnateljica