Spoštovani!

V torek, 12. 1. 2021 in v sredo 13. 1. 2021 na Srednji šoli Izola organiziramo virtualni Dan odprtih vrat.

V priponki vam pošiljamo vabilo, na katerih bodo potekale predstavitve za vse programe, ki jih na šoli izvajamo: Gastronomske in hotelske storitve (SI), Gastronomija in turizem (SI), Gastronomija (SI)(PTI), Predšolska vzgoja (SI), Kozmetični tehnik (SI) in Zdravstvena nega (SI).

Namenoma smo predstavitve razporedili na dva dneva in na štiri različne povezave, tako da se lahko odločite glede na svoj interes in tako izberete le eno predstavitev, lahko pa si po želji ogledate predstavitve za vse naše programe.

Obžalujemo neprijetne okoliščine, v katerih smo se vsi znašli in zaradi česar se vam naša šola ne more predstaviti v živo. Verjamemo pa, da vam bomo tudi v virtualni obliki lahko posredovali veliko koristnih informacij in vas navdušili za lepe, obetavne in človekoljubne poklice.

Po predstavitvah bomo z veseljem na voljo še za vaša morebitna dodatna vprašanja.

Veselimo se vašega pozitivnega odziva.

Lep pozdrav!

Srednja šola Izola

Adelija Perne, ravnateljica

Vabilo na dan odprtih vrat