Spoštovani starši,

naš prostor srečevanja in učenja še naprej ostajajo spletna učna okolja. Ker je trenutna epidemiološka situacija slabša od pričakovane, se v skladu s Sklepom o začasni obliki izvajanja vzgojno-izobraževalnega dela v vzgojno-izobraževalnih zavodih (Uradni list RS, št. 181/20) vzgojno-izobraževalno delo še naprej izvaja na daljavo za vse učence od 1. do 9. razreda, razen v zavodih, ki so ustanovljeni za delo z otroki in mladostniki s čustvenimi in vedenjskimi motnjami.

Spoštovani učenci,

Učenje na daljavo zahteva veliko discipline in vztrajnosti. Bližnjic do kakovostnega znanja ni. Na šoli smo vam na voljo, da vam pomagamo, vas spodbujamo in usmerjamo. Sprejmite izziv, vztrajajte, poskušajte, poskušajte znova na drug način in uspelo vam bo.

Ostanite zdravi in poskrbite za dovolj gibanja v naravi.

S spoštljivimi pozdravi,

Tanja Vincelj, ravnateljica