Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je Vlada RS v četrtek, 28. 1. 2021, sprejela spremenjen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih. S tem odlokom se v Obalno-kraški regiji od ponedeljka, 1. 2. 2021 do preklica izvaja pouk na daljavo za vse učence od 1. do 9. razreda. Slednji bo potekal po ustaljenem urniku in delu, kot je bilo organizirano do 25. 1. 2021

Odlok Vlade RS določa tudi izvedbo nujnega varstva za učenke in učence v prvem triletju (od 1. do 3. razreda), katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), ter v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji. Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

V kolikor bi iz zgoraj navedena razloga od 1. 2. 2021 želeli vašega otroka vključiti v nujno varstvo, vas prosimo, da to sporočite ravnateljici, Tanji Vincelj na telefonsko številko 0590 86 463 in sicer:

• danes, v četrtek, 28. 1. med 17.00 in 19.00 uro ali
  • jutri, v petek, 29. 1. do 10.00 ure.

S spoštljivimi pozdravi,  Tanja Vincelj, ravnateljica