Seznam dopoldanskih govorilnih ur

 

ARZENŠEK MOJCA torek, 10.30 – 11.15 učilnica angleščine 2
BADOVINAC DANILO četrtek, 10.30 – 11.15 učilnica slovenščine 1
BALOH ENEJA ponedeljek, 11.20 – 12.05 učilnica geografije
BELŠAK ALEŠ sreda, 10.30 – 11.15 kabinet športa
BESEDNJAK VIVJANA četrtek, 11.20 – 12.05 kabinet zgodovine
BREČEVIĆ NINA sreda, 11.20 – 12.05 učilnica matematike 2
BREULJ MIRJANA petek, 9.20 – 10.10 kabinet 1. razreda
BUDAK VALENTINA ponedeljek, 8.20 – 9.05 učilnica kemije
ČOK MOJCA ponedeljek, 11.20 – 12.05 kabinet 3. razreda
DOBEC SRDOČ IRENA sreda, 11.20 – 12.05 kabinet 3. razreda
DROFENIK ČRTOMIR ponedeljek, 11.20 – 12.05 kabinet športa
GLAVINA NIKA petek, 8.20 – 9.05 kabinet BIO-KEM
GRABLJEVEC NINA ponedeljek, 10.30 – 11.15 učilnica angleščine 1
HORVAT ANA sreda, 10.30 – 11.15 učilnica slovenščine 1
JERMAN BOJAN sreda, 11.15 – 12.05 kabinet športa
KOLENC ANJA četrtek, 10.30 – 11.15 kabinet športa
KORDIĆ VALENTINA četrtek, 13.00 – 13.45 zbornica
KOŠUTA TINA petek, 9.25 – 10.10 kabinet 3. razreda
KOZARINOVA C. VESNA četrtek, 11.20 – 12.05 zbornica
KRAJNC ĐILJOLA ponedeljek, 11.15 – 12.05 zbornica
KRAJNC ĐILJOLA ponedeljek, 11.15 – 12.05 zbornica
KRAPEŽ INES ponedeljek, 11.15 – 12.05 učilnica 4. b
KUBIK ŽIVKOVIĆ MANJA ponedeljek, 13.50 – 14.35 zbornica
LENARDIČ MOJCA petek, 11.15 – 12.05 učilnica likovne umet.
LEVAČIĆ KATARINA sreda, 9.25 – 10.10 kabinet zraven učil. 5. b
LILIĆ POLONA sreda, 10.30 – 11.15 zbornica
MANFREDA TINA torek, 9.25 – 10.10 kabinet 1. razreda
MARINAC VERONIKA sreda, 9.25 – 10.10 zbornica na PŠ Str.
MARKIČ LUČKA torek, 12.10 – 12. 55 zbornica
MAŠERA ANA četrtek, 8.20 – 9.05 kabinet 1. razreda
MICULINIĆ KARLA torek, 10.30 – 11.15 kabinet italijanščine
OPARA  ARIANA torek, 10.30 – 11.15 kabinet 1. razreda
OZIMEC MARIANA četrtek, 10.30 – 11.15 kabinet angleščine
PEČAR DARJA ponedeljek, 11.20 – 12.05 učilnica 5. a
PELICON JANA torek, 9.25 – 10.10 učilnica 4. c
PEROŠA ANDREJA ponedeljek, 11.20 – 12.05 zbornica
PETAROŠ  (SEVER) EVI sreda, 10.30 – 11.15 zbornica
PILIPOVIĆ FRANKA torek, 12.05 – 12.55 zbornica
PRINČIČ SAŠA ponedeljek, 11.20 – 12.05 Učilnica glasbene umet. (zraven akvarija)
POŽAR SONJA četrtek, 9.25 – 10.10 zbornica PŠ Str.
PRODAN RAKAR SUZANA ponedeljek, 10.30 – 11.15 kabinet BIO – KEM
RAVBAR ANA petek, 12.10 – 12.55 kabinet italijanščine
SASSOLINI VESNA torek, 8.20 – 9.05 zbornica
SRAKAR KLARA petek, 9.25 – 10.10 kabinet 1. razreda
SUSMAN IRENA torek, 10.30 – 11.15 kabinet 1. razreda
ŠORGO MILUTINOVIĆ TANJA torek, 8.20 – 9.05 kabinet 1. razreda
TEŽAK ANA ponedeljek, 10.30 – 11.15 zbornica
TONČIČ ANA MARIJA petek, 8.20 – 9.05 zbornica PŠ Str.
TOŠIĆ SANJA četrtek, 13.00 – 13.45 zbornica
TURK ERVIN torek, 11.20 – 12.05 kabinet športa
TURK LIJANA četrtek, 9.25 – 10.10 učilnica fizike
VONČINA GERŠAK ALENKA ponedeljek, 10.30 – 11.15 kabinet 5. razreda
ZADEL TANJA četrtek, 10.30 – 11.15 učilnica tehnike
ŽIGANTE ANDREJA torek, 10.30 – 11.05 Učilnica 4. a

 

Dostopnost