Na pohod gremo v TOREK, 29. 3. 2022. Pred šolo se zberemo ob 7.30, vzamemo šolsko malico in se z avtobusom odpeljemo proti izhodišču pohoda, ki bo v vasi Volče. Prihod je predviden do 13.30, kosilo v šoli bo.

OPREMA

Obuti smo v pohodniške čevlje z rebrastim podplatom ali močnejše nedrseče teniske (»skejterke in all-starke« so prepovedne!!!). Oblačila naj bodo udobna in vremenu primerna.
Brez vetrovke ne gremo zdoma!
V nahrbtniku imamo rezervno majico, hrano (neslano!), negazirano in manj sladko pijačo, rokavice, volneno kapo, kremo za obraz za zaščito pred soncem in mrazom. Priporočljivo je imeti s seboj planinsko izkaznico (kdor jo ima), vetrovko ter obliže za žulje in plastično vrečko za smeti. Dobrodošle so tudi pohodniške palice. Ob slabši napovedi pride prav tudi zložljiv dežnik. V AVTOBUSU JE OBVEZNA ZAŠČITNA MASKA!

VARNOST

• Hodimo v strnjeni koloni, po označeni poti za učiteljem v primerni razdalji. Ne oddaljujemo se od skupine!
  • Pazimo na svojo varnost (ne krušimo kamenja)!
  • Svoje odpadke odnesemo v dolino!
  • Obnašamo se primerno in s kričanjem ne vznemirjamo tamkajšnjih prebivalcev in drugih obiskovalcev narave.

Plačilo prevoza bo obračunano na položnici za šolske storitve.