Osnovna šola Lucija

Fazan 1, 6320 Portorož

info@oslucija.si

Govorilne ure v januarju

Danes, v četrtek, 12. 1. odpadejo govorilne ure pri učiteljicah Veroniki Marinac (1.c) in Ani Mašera (PB). Govorilne ure bodo v četrtek, 19. 1. od 17.00 do 19.00.

Obveščamo vas, da bodo govorilne ure pri učiteljicah Andreji Klančar in Jezerki Beškovnik v četrtek, 12. 1. od 17.00 do 19.00.ure.

V četrtek, 5. 1. odpadejo dopoldanske govorilne ure pri učiteljici Ireni Ivančič. Dopoldanska govorilna ura bo v četrtek, 12. 1. 3. šolsko uro.

V petek, 6. 1. odpadejo dopoldanske govorilne ure pri učiteljici Tanji Zadel. Dopoldanska govorilna ura bo v petek, 13. 1. 2. šolsko uro.

Prijava na govorilne ure
Postopek prijave na govorilne ure

OBVESTILA ZA UČENCE IN STARŠE

5.1.2017
Spoštovane devetošolke in devetošolci, spoštovani straši!

Učenci so v preteklem in letošnjem šolskem letu dobili kar nekaj informacij glede vpisa v srednje šole. Izpolnjevali so vprašalnike o osebnostnih lastnostih, prepoznavali so svoje vrednote in cilje. Seznanjeni so bili s programi srednjih šol. Vprašalnike so učenci reševali v računalniški učilnici v programih KAM IN KAKO in na spletni strani Zavoda za zaposlovanje. Možnost reševanja teh vprašalnikov imajo tudi doma. Učenci so izpolnili tudi Vprašalnik o poklicni poti.

Če se želite o vpisu v srednje šole in poklicnih namerah pogovoriti individualno, ste vabljeni v četrtek, 19. januarja 2017 od 13.00 do 19.00 ure skupaj z vašim otrokom v prostore šolske svetovalne službe.

Prosim, če se predhodno prijavite na spletni strani šole ali pa preko spletne učilnice (enako kot za gov. ure) na naslovu www.oslucija.si/vpis.

Če imate vsebinska vprašanja glede vpisa lahko pokličete na št.0590 86 467 ali napišete vprašanje na naslov: neva.strel-pletikos@guest.arnes.si.

Če imate težave glede prijave na razgovor pokličite na št.0590 86 461 ali napišite vprašanje na naslov: admin@oslucija.si

21.12.2016
Obvestilo za očence 7. - 9. razreda

Na Gimnaziji Nova Gorica že vrsto let organiziramo delavnice za osnovnošolce zadnje triade. V prilogi so vabila oz. obvestilo za likovne (ki bodo 27. 12.) in dramsko-gledališke delavnice (ki bodo 10. 1.).

Vabilo na dramsko - gledališko delavnico
Vabilo na likovno delavnico

Starejše...

NOVOSTI NA SPLETNIH STRANEH

Tehniški dan - Ljudsko izročilo
Domisleči, ekskurzija novoletna Ljubljana
Vabimo k branju: Najstnik nima "volje" za učenje
Pohod po Kraškem robu
Obisk Akvarija
Petarde? NE, hvala!!!
Nova podstran - MEDIJI - ŠOLSKI ČASOPIS
Nova podstran - O ŠOLI - KIJZ
Miklavžev sejem (2. del)
Miklavžev sejem (1. del)
Domisleči v CŠOD Seča
Vabimo k branju: Katerega darila, ki ga boste postabili pod novoletno jelko, se bo vaš otrok najbolj razveselil?
Projektni dan, slovenščina
Otvoritev razstave ex-tempora Piranskih šol
Ekskurzija v Ljubljano

Urniki