Osnovna šola Lucija

Fazan 1, 6320 Portorož

info@oslucija.si

Nacionalno preverjanje znanja in dnevi dejavnosti
Prva dva tedna v maju se odvija nacionalni preizkus znanja za učence 9. in 6. razreda. Vzporedno na šoli organiziramo dneve s posebno vsebino (dneve dejavnosti).

Razpored dni dejavnosti in organizacija pouka v času izvajanja nacionalnega preverjanja znanja je razvidena v priponki.
Zaradi izvedbe nacionalnega preverjanja znanja bodo premeščene tudi jutranje govorilne ure, ki bodo v mesecu maju potekale:
- sreda, 3. 5.
- petek, 5. 5.
- torek, 9. 5.
- četrtek, 11. 5. in

Govorilne ure v aprilu

Danes v četrtek 20. 4. odpadejo govorilne ure pri učiteljici Mariani Ozimec. Govorilne ure bodo v torek, 25. 4. od 16.00 do 17.00 v učilnici TJA1.

V četrtek 20. 4. odpadejo govorilne ure pri učiteljici Tini Počkar. Govorilne ure bodo v torek, 25. 4. od 16.30 do 18.30 v učilnici geografije.

OBVESTILA ZA UČENCE IN STARŠE

24.4.2017
Turistični podmladek na OŠ Lucija med najboljšimi od najboljših

V četrtek, 20. aprila 2017 se je skupina osmošolk udeležila zaključne turistične tržnice v Mariboru. Na prireditvi je svoje turistične ideje predstavilo 35 najboljših ekip iz vse Slovenije. Naše učenke so nas popeljale skozi Skrivnostni Piran. S svojim nastopom so ponovno navdušile in za to prejele dve nagradi: zlato priznanje za najboljši nastop na tržnici in turistični izlet v podzemlje Pece na Koroško.

Čestitke vsem udeleženkam!

Foto album

19.4.2017
Dnevi dejavnosti

V ponedeljek, 24. 4., bo organiziran kulturni dan za učence 2. razreda, v torek, 25. 4., pa ekskurzija za učence 5. razreda. Več v priponki.

Dnevi dejavnosti

Starejše...

NOVOSTI NA SPLETNIH STRANEH

NPZ