GEPŠ Piran, gimnazija vabi učence 9.razreda na Dan odprtih vrat

GEPŠ Piran, gimnazija vabi učence 9.razreda na Dan odprtih vrat, ki bo potekal v živo dne 9.12.2021 s pričetkom ob 17.30 uri na sedežu šole, Bolniška ulica 11 v Piranu.

Učenci bodo potrebovali svoj Evidenčni list iz sredinega samotestiranja, ki ga prinesejo s sabo. Če morda na šoli nimate svojega, ga boste našli v priponki, na voljo je tudi na naši spletni strani. Rezultat testa podpiše učitelj, ki je bil pri samotestiranju nadzorni. Kdor je bil cepljen ali je že prebolel prinese potrdilo, ravno tako potrebujejo PCT njihovi starši, če bodo prišli zraven (priporoča se en starš). Maske so obvezne, razkužila za roke bodo pripravljena. Zakuske tokrat ne bo, bodo pa naši dijaki, profesorji, ravnatelj in jaz, pripravljeni da jim pokažemo našo šolo in naš utrip.

Lep pozdrav iz Pirana,

Anka Gogala
Šolska svetovalna služba
GEPŠ Piran, gimnazija