UČNA POMOČ IN PODPORA PRI UČENJU NA DALJAVO

Osnovnošolcem nudimo individualno učno pomoč po vnaprej dogovorjenem urniku. Prijave sprejemamo prek spletne prijavnice: forms.gle/AA7fqbFaysYuifMW6 do zapolnitve prostih terminov.

Za učence, ki so v tem šolskem letu že obiskovali učno pomoč, ostaja urnik nespremenjen in ponovna prijava ni potrebna.

Učencem in dijakom, ki bodo potrebovali oporo pri šolanju na daljavo bomo na voljo tudi v dopoldanskem času. Po predhodnem dogovoru lahko del šolskih obveznosti opravijo tudi v prostorih EPI centra v Piranu ali Luciji.

POČITNIŠKO VARSTVO ODPADE

Počitniškega varstva v času jesenskih počitnic ne bomo organizirali.

OSTALE DEJAVNOSTI

Likovne delavnice in gledališke vaje do nadaljnjega odpadejo. S srečanji bomo ponovno nadaljevali, ko bodo to dopuščale razmere.

Jezikovne urice bodo odslej potekale prek spleta. Starše prosimo, da nam potrdite prisotnost svojih otrok. Uporabljali bomo aplikacijo WebEx.

Zaenkrat ostaja urnik nespremenjen:

• italijanščina vsak torek, 15.00 – 16.00
  • angleščina vsako sredo, 15.00 – 16.00