V želji otrokom in mladostnikom čim bolj približati naravo, bližnje naravne lepote ter aktivnosti in delovanje našega parka Vam v priponki pošiljamo informacijo o ustvarjalnem natečaju Notranjskega regijskega parka v šolskem letu 2018/2019.

Natečaj se izvaja v okviru evropskega projekta LIFE STRŽEN (Izboljšanje stanja območij Natura 2000 na presihajočem Cerkniškem jezeru z renaturacijo struge Stržena, LIFE 06/NAT/SI/000708).

Prosimo Vas, da informacijo posredujete svojim učencem. Želimo si, da bi se ga udeležili v čim večjem številu, saj je tema široka in zanimiva, zagotovo pa jih bodo pritegnile tudi lepe nagrade.

Tema oziroma naslov tokratnega natečaja je »Skrivnostni svet ptic«, vabilo in pravila pa lahko najdete na povezavi: life.notranjski-park.si/sl/natecaj/.

Rok za oddajo izdelkov je 28. 11. 2018.

Za vsa vprašanja in dodatna pojasnila smo Vam na voljo na elektronskem naslovu manca.cernigoj@notranjski-park.si ali na telefonski številki 01 709 06 36.