Spoštovani starši, učitelji, sodelavci in prijatelji

V priponki pošiljamo urnik Mladinskega EPI centra Piran za šolsko leto 2019/2020.

Poleg že dobro poznanih ustvarjalnih delavnic s Puranom, zvočnega poigravanja in joge za otroke in starše, smo letos med dejavnosti uvrstili še plesne delavnice v Piranu in gledališke delavnice v Luciji ter enkrat mesečno turnirje igre Magic the gathering. V okviru klubskega programa pa bomo letos izvajali tudi francoski in nemški jezikovni klub (za vse, ki bi se radi naučili osnov francoščine/nemščine ali pa povadili to kar že znajo).

Več o posameznih dejavnostih si lahko preberete na naši spletni strani: http://epicenter.simcpiran.si/orgdejavnosti/
ali pa nas obiščete od 23. do 28. septembra, ko bomo začeli z izvajanjem dejavnosti.

Vabljeni, da naš urnik in plakat delite tudi z drugimi.

Lep pozdrav,
LADA TANCER – Vodja Mladinskega EPI centra Piran