Spoštovani starši, skrbniki učencev Osnovne šole Lucija!

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19, bo v vzgojno izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah. To pomeni, da se vzgojno-izobraževalna dejavnost ne bo izvajala fizično v šoli od 16. marca pa vse do preklica.

Učitelji, bodo za čas od 16. do 20. 3 za učence pripravili navodila za individualno obravnavo učne snovi. Slednje bomo objavili na spletni strani šole. O načinu izvajanja pedagoškega procesa v drugem tednu veljave sklepa vlade (zaprtju šol) vas bomo obvestili prihodnji teden.

Prosim, če spremljate spletno stran Osnovne šole Lucija (www.oslucija.si), na kateri bomo sproti objavljali nove informacije.

Hvala za razumevanje.

Tanja Vincelj, ravnateljica