Zaposleni na OŠ Lucija se po več kot dveh mesecih pripravljamo na odprtje šolskih vrat, a tokratno srečanje bo povsem drugačno. Na šoli bodo veljali varnostni ukrepi, ki jih bomo morali strogo upoštevati, da bi preprečili morebitni prenos okužbe z novim koronavirusom.

Med predpisanimi varnostnimi ukrepi je tudi obvezna raba mask za vse zaposlene – zato nas je zelo razveselila in tudi ganila lepa gesta Krajevne skupnosti Lucija – podarili so nam 100 bombažnih mask, ki so jih sešile prostovoljke Krajevne skupnosti Lucija. Maska je v teh časih velika dragocenost, zato smo hvaležni za darilo in ponosni, da Krajevna skupnost Lucija misli na nas in nam stoji ob strani v času tega posebnega izvajanja pouka.

Z gospo Dino Kolar, občinsko svetnico, sva se glede na razmere sestali zunaj, srečanje in obdaritev sta potekali pred Krajevno skupnostjo Lucija 12. 5. 2020.

Tanja Vincelj, ravnateljica