Spoštovani starši!

na roditeljskih sestankih ste izpolnjevali prijavnice za uporabo spletnega portala eAsistent, ki omogoča enostaven in hiter način komuniciranja med šolo in starši.

Zato, da lahko spletni portal pričnete uporabljati morate z namenom zagotavljanja varovanja osebnih podatkov vnesti varnostno kodo, ki vam jo eAsistent pošlje po sms-sporočilu ali elektronski pošti.

Kako uredite vnos varnostne kode, si lahko pogledate v video-razlagi na povezavi – vnos varnostne kode.

V primeru težav s prijavo, pa si lahko pomagate z video-razlago na povezavi – kako se prijavim kot starš v eAsistent.

Za pomoč pri urejanju dostopa do portala eAsistent se lahko obrnete na šolskega računalničarja Miho Steinbacherja, ki bo za to prihodnji teden dosegljiv na telefonski številki 0590 86 461 in sicer:

• v popoldanskem času, v torek, sredo in četrtek med 15.00 in 17.00 uro,
  • v dopoldanskem času, v četrtek med 9.00 in 12.00 uro.