Spoštovani starši, skrbniki učencev 6., 7., 8, in 9. razreda,

pouk na daljavo je v vseh razredih lepo stekel, učenci pridno sodelujejo v učilnicah in na videokonferencah. Od učiteljev dobivam mnoge pohvale o prizadevnem delu vaših otrok.

Žal pa nekateri učenci pouka ne jemljejo resno, z lažnimi imeni se prijavljajo v učilnice in z neprimernimi vsebinami kvarijo učno razpoloženje učencev in učiteljev. Ker je sledljivost teh učencev z načinom sedanje prijave nemogoča, se bodo učenci od torka, 17. 11. 2020, v spletnih učilnicah identificirali, prijavljali s svojim AAI računom.

Starši boste prejeli AAI račun za svojega otroka prek komunikacije v e-asistentu. Lepo vas prosimo, da se s svojim otrokom pogovorite o pomenu varovanja svojega računa zaradi morebitne zlorabe. Učitelji bodo na torkovi razredni uri z učenci obravnavali to problematiko.

V želji, da bi imeli »na daljavo« čim manj težav, se vam zahvaljujem za sodelovanje in vas lepo pozdravljam.

Tanja Vincelj, ravnateljica

Učence in starše naprošam, da se že med vikendom poizkusite prijavit v ZOOM s pomočjo AAI računa. Prijavo lahko poizkusite na spodnji povezavi in če boste uspešni, se vam bo prikazalo obvestilo.

Pri prijavi si lahko pomagate z vodičem (pdf)