Zbiralna akcija starega papirja in zamaškov bo potekala v torek, 15. 11.,od 7.00 do 12. ure.

KJE? Na parkirišču pred glavnim vhodom naše šole.

Od kdaj do kdaj za učence? Od 7.15 do 8.45., za kasneje oddan papir (starši/stari starši) sporočiti v tajništvo število snopičev in za kateri razred/oddelek naj se zapiše.

KAKO pripraviti star papir, kam oddati zamaške? Papir naj bo zvezan v 10-centimetrske snopiče. Zamaške se odda enemu izmed prostovoljcev oz. v kartonsko škatlo v dežurni sobi.

Na zbiralni akciji bo organizirana pomoč PROSTOVOLJCEV:

• odnašanje snopičev v zabojnik,
  • zapisovanje števila oddanih snopičev za razred/oddelek,
  • skrb za oddane zamaške (odložiti v kartonsko škatlo).

Po zadnji zbiralni akciji v tem šolskem letu bo razred oz. oddelek z največ oddanega starega papirja NAGRAJEN (glede na število snopičev vseh zbiralnih akcij)!

Do torka vam želimo uspešno zbiranje starega papirja pri sorodnikih, sosedih in znancih, da bo zabojnik pred šolo do vrha POLN!

Prostovoljci OŠ Lucija