pred časom smo vas že obvestili, da je NEODVISEN.SI aktiviral svojo televizijo NEODVISEN.TV, na kateri snovalci programa avtorsko ustvarjalmo različne oddaje in vsebine z namenom krepitve družbene odgovornosti in širjenja preventivnih informacij na širokem področju zasvojenosti.

Danes zvečer ob 20.00 je na sporedu druga oddaja od A do Z, v kateri bo dr. Aleksander Zadel spregovoril o prijetnem čustvu, tj. veselju, in v studiu gostil Bernardo Žarn. Oddaja bo tako v znamenju veselja zaključila tekoče koledarsko leto. Lepo vabljeni k ogledu.

Če ocenite, da je to smiselno, vas vabimo, da k ogledu povabite tudi starše šoloobveznih otrok po vašem utečenem načinu obveščanja.

Ogled oddaje je mogoč na www.neodvisen.tv in na aplikaciji Neodvisen.TV (pametni telefoni, tablice in televizije z andorid operacijskim sistemom).

Želimo vam prijetne praznike in vse dobro v novem letu.

Soustvarjalci Neodvisen.TV.