Spoštovani starši!

Izjemoma v četrtek, 12. 10. 2023, bodo popoldanske govorilne ure potekale za vse starše od 1. do 9. razreda od 16.30 do 18.30 ure. Starši učencev 4. razreda bodo roditeljski sestanek imeli v sredo, 11. 10. 2023, ob 16.30 v šolski jedilnici. Predstavili vam bomo organizacijo šole v naravi in nato boste pri razredničarki nadaljevali z govorilnimi urami.

Ker so to prve individualne popoldanske govorilne ure v tem šolskem letu, naj vas spomnim, da se starši od 6. do 9. razreda na govorilne ure prijavite k posameznemu učitelju. Če potrebujete pomoč pri prijavi, se obrnite na računalničarja Miho Steinbacherja, elektronski naslov: admin@oslucija.si oz. na telefonsko številko 0590 86 461.

Starši od 1. do 5. razreda ste o prijavi na govorilne ure bili obveščeni s strani razredničarke. V prilogi vam posredujemo seznam prostorov, v katerih bodo učitelji imeli govorilne ure.

Prijava na govorilne ure ter vsa obvestila in spremembe so in bodo v bodoče objavljene na strani Govorilne ure

S spoštljivimi pozdravi,

Tanja Vincelj, ravnateljica