V pripetku posredujem letak z informacijami o dogajanju v Mladinskem EPI centru v Piranu in enoti v Luciji. Vabljeni k ogledu.

Za vse dejavnosti (gledališka, ustvarjalna, glasbena dejavnost, joga) in klube (jezikovni, kuharski, za punce) načrtujemo uvodno predstavitev, ki bo potekala v tednu od 24. do 28. septembra po urniku, kot bodo dejavnosti sicer potekale. Vabljeni na ogled, poskus, da bo vaša odločitev za pridružitev k dejavnosti ali klubu lažja.

Novost v letošnjem šolskem letu je članska izkaznica, katero lahko prejmejo uporabniki naših programov, v kolikor se zanjo odločijo. In članom Mladinskega EPI centra Piran so klubi, ki jih organiziramo v enoti mladinskega EPI centra v Luciji, prvenstveno namenjeni.

Dobrodošli!

Želim lep začetek šolskega leta!

Lepo pozdravljam,

Patricija Lovišček, univ. prof. def.
Vodja Mladinskega EPI centra Piran

Priloga 1