Govorilne ure v januarju

Prijava na govorilne ure: govorilne.oslucija.eu
Prijava bo mogoča od 16. 2. 2023 dalje

• Učiteljica Lijana Turk bo dopoldansko govorilno uro imela v četrtek, 12. 1. 2023 (2. šolska ura) namesto četrtka, 5. 1. 2023
  • Pri učiteljici Mojci Lenardič v mesecu januarju odpadejo dopoldanske in popoldanske govorilne ure

V letošnjem šolskem letu bodo govorilne ure ponovno potekale na šoli. Starši učencev od 6. do 9. razreda se boste ponovno prijavili na govorilne ure preko spletne učilnice na povezavi govorilne.oslucija.eu.

Za uspešno prijavo na govorilne ure si morate pred tem ustvariti uporabniški račun. Lahko tudi uporabite račun vašega otroka.

Najbolje je, da si uporabniški račun ustvarite čimprej. Kako se to naredi, si lahko ogledate na povezavi.

Seznam učiteljev, ki imajo popoldansko govorilno uro ob torkih od 16.30 – 18.30
Seznam dopoldanskih govorilnih ur
Seznam učiteljev, ki imajo popoldanske govorilne ure ob četrtkih od 16.30 do 18.30