Pozdravljeni,
dragi starši in učenci, ki se boste še naprej šolali na daljavo.

Pouk do konca tega šolskega leta bo za vas, pa tudi zame, potekal malo drugače. Za vas sem odprla novo spletno učilnico Ariana Opara, kamor vam bom nalagala vsebine, ki jih morate po navodilih vaših razredničarke predelati.

Od jutri vam bodo vsebine v spletni učilnici dosegljive.
Vaši sošolcii, ki bodo jutri prišli v šolo, se bodo najprej seznanili z vsemi ukrepi, ki so potrebni za varno izvajanje pouka. No, vam tega ne bo treba, vendar pa šola ni šala in zato sem tu jaz!
Spremljajte napotke v spletni učilnici. V primeru, da potrebujete pomoč pri učni snovi, mi lahko pišete na elektronski naslov :ariana.opara@oslucija.eu

V moji spletni učilnici boste poleg rednih nalog lahko tudi enkrat tedensko poslušali pravljico za lahko noč (da si vaši starši malo oddahnejo).

Vsi skupaj sprejmimo te dneve do konca šolskega leta kot izziv in z dvignjeno glavo bomo zakorakali v naslednji razred.

Lepo vas pozdravljam

učiteljica Nana