Spoštovani učenci in starši!

Obveščam vas, o spremembi šolskega koledarja v šolskem letu 2020/2021 – jesenske počitnice, na podlagi okrožnice Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport vodeno pod številko 6030-1/2020/85, izdano dne 30. 10. 2020.

Povzetek okrožnice.

Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se, zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARSCoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020 za osnovne in glasbene šole.

V kolikor se epidemiološka slika v državi ne bo izboljšala, obstaja možnost, da bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo potekalo na daljavo, o tem boste pravočasno obveščeni.

Ostanite doma in v dobro vseh nas upoštevajte navodila za preprečevanje prenosa okužb s SARS-CoV-2

S spoštovanjem in lepimi pozdravi.
Tanja Vincelj, ravnateljica