Spoštovani,

V priponki pošiljamo vabilo na Informativni dan Dekliškega nogometnega oddelka NZS (DNO) Gimnazije Šiška (GŠ) in ŠC PET (Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacijo Ljubljana), ki bo potekal v petek, 12. februarja 2021.

Informativni dan bo letos potekal NA DALJAVO, zato vas vabimo, da za vse informacije obiščete:

Povezava: https://us04web.zoom.us/j/72639635474?pwd=dmgrc1FlZy9rTkRhVEVTcVlWZlF6Zz09
Passcode: YEjjT0

Na vaša vprašanja bodo odgovarjali:

• ANJA MILENKOVIĆ – koordinatorica Dekliškega nogometnega oddelka NZS,
  • predstavnik Gimnazije Šiška,
  • predstavnik Šolskega centra za pošto, ekonomijo in telekomunikacije.

Dodatne informacije: ANJA MILENKOVIĆ, koordinatorica Dekliškega nogometnega oddelka: 041 855 866, anja.milenkovic14@gmail.com.

Video predstavitve:

Nogometni oddelki NZS: www.youtube.com/watch?v=MQNZIEZT6qk

Adrijana Mori in Sara Agrež: nekdanji dijakinji in A reprezentantki: www.youtube.com/watch?v=Fvs5ptwg_yQ

Gimnazija Šiška: www.youtube.com/watch?v=rFvcCimhbQI

ŠC PET: www.youtube.com/watch?v=LnLCWfelWh8

Igralka predstavi Dekliški nogometni oddelek NZS: www.youtube.com/watch?v=L1IGvT16Kag

Lep pozdrav,

Dekliški nogometni oddelek